My Favorite Movies
| stonersmiley's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Requiem for a Dream 2000, R) |
|
| 2 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 3 |
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988, R) |
|
| 4 |
Suicide Kings 1997, R) |
|
| 5 |
The Original Kings of Comedy 2000, R) |
|
| 6 |
Original Latin Kings of Comedy 2002, R) |
|
| 7 |
Smokin' Aces 2007, R) |
|
| 8 |
Cheech and Chong's Still Smokin' 1983, R) |
|
| 9 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Training Day 2001, R) |
|
| 11 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 12 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 13 |
The Long Kiss Goodnight 1996, R) |
|
| 14 |
A Bronx Tale 1993, R) |
|
| 15 |
Rumble in the Bronx 1996, R) |















