My Favorite Movies


  stmagic's Rating My Rating
1
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
This one is MY favorite
2
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
It is a cut movie and the guy is FREAKIN HOT!!!!
3
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
I loved this movie, it was really good!!!!
4
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!)
It was an awesome movie!!!!!!!:) I just loved it!!!!!!!
5
Spirited Away 2001,  PG)
Spirited Away
I LOVE this movie
6
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
It was an exillent movie!!!! It is a "must" to see!!!
7
The Italian Job 2003,  PG-13)
The Italian Job
I love the cars!!! i love mini coopers!!!*.*
8
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
9
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
10
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001,  Unrated)
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time)
Has action and romance
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
I love this movie, the cars are so cool looking!!!
12
Good Morning, Vietnam 1987,  R)
Good Morning, Vietnam
This movie is soooo funny!!!! You just have to seee it!!!!!
13
Blood and Chocolate 2007,  PG-13)
Blood and Chocolate
I so want to see this movie!!!!^_^
14
Glory Road 2006,  PG)
15
Eragon 2006,  PG)
16
Happy Feet 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments