My Favorite Movies
| stitched24's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009, PG-13) |
|
| 2 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Havoc 2005, R) |
|
| 5 |
Drake & Josh in New York 2008, Unrated) |
|
| 6 |
Drake and Josh Go Hollywood 2006, Unrated) |
|
| 7 |
The Nutty Professor 2008, G) |
|
| 8 |
Chasing Destiny 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Bolt 2008, PG) |
|
| 10 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 11 |
iCarly: iGo to Japan 2008, Unrated) |
|
| 12 |
America's Sweethearts 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Nancy Drew 2007, PG) |
|
| 14 |
Wild Child 2009, PG-13) |
|
| 15 |
Hotel for Dogs 2009, PG) |
|
| 16 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 18 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |
|
| 19 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 20 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 22 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 23 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 25 |
The Exorcism of Emily Rose 2005, PG-13) |
|
| 26 |
So Close 2003, R) |
|
| 27 |
Drag Me to Hell 2009, PG-13) |
|
| 28 |
Sorority Row 2009, R) |
|
| 29 |
District 9 2009, R) |
|
| 30 |
Heroes 2008, R) |
|
| 31 |
House 2007, R) |
|
| 32 |
Wanted 2008, R) |
|
| 33 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 34 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003, PG-13) |
|
| 35 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 36 |
Taking Lives 2004, R) |
|
| 37 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 38 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 39 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 40 |
Brother Bear 2 2006, G) |
|
| 41 |
Brother Bear 2003, G) |
|
| 42 |
Mulan 1998, G) |
|
| 43 |
Mulan II 2004, G) |
|
| 44 |
Cars 2006, G) |
|
| 45 |
Cars 2 2011, G) |
|
| 46 |
Speed Racer 2008, PG) |
|
| 47 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 48 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 49 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 50 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 51 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 52 |
Camp Rock: The Final Jam 2010, Unrated) |
|
| 53 |
Princess Protection Program 2009, G) |
|
| 54 |
RV 2006, PG) |
|
| 55 |
True Confessions of a Hollywood Starlet 2008, Unrated) |
|
| 56 |
Superhero Movie 2008, PG-13) |
|
| 57 |
Sleepover 2004, PG) |
























































