Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Stifmeister92's Rating My Rating
1
Jumper 2008,  PG-13)
Jumper
Saw it last night, its brilliant (im gonna get sme take away, u want some?)
2
Big Nothing 2006,  R)
Big Nothing
Who says holey moley????
3
Good Luck Chuck 2007,  R)
Good Luck Chuck
The funniest movie in the whole bloody world, jessica is fit and me and my dad couldnt stop laughin
4
Awake 2007,  R)
Awake
seen it, kind of wierd and scary
5
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Races are cool
6
Alien Autopsy 2006,  PG-13)
Alien Autopsy
Ant and Dec were funny in this film
7
Wild Hogs 2007,  PG-13)
Wild Hogs
Brilliant film, they r all gd actors
8
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) 2007,  R)
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2)
seen it, brilliant, my friend was scared every 5 minutes
9
Disaster Movie 2008,  PG-13)
Disaster Movie
Hillarious
10
Scary Movie 5 2012,  Unrated)
11
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year
i watched it 2day, great film, likethe first 2, my favourite songs were scream, boys r bac and right here right now

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments