Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  stiffie67401's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
The Ice Pirates 1984,  PG)
4
The Terminator 1984,  R)
5
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
6
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
7
Ninja III - The Domination 1984,  R)
8
Enter the Ninja 1981,  R)
9
Beverly Hills Ninja 1997,  PG-13)
10
American Ninja 1985,  R)
11
Revenge of the Ninja 1983,  R)
12
American Ninja 4 - The Annihilation 1990,  R)
13
American Ninja 5 1995,  PG-13)
14
9 Deaths of the Ninja 1985,  R)
15
Lady Ninja 1998,  Unrated)
16
Teenage Mutant Ninja Turtles II - The Secret of the Ooze 1991,  PG)
17
Teenage Mutant Ninja Turtles III 1993,  PG)
18
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie 1990,  PG)
19
Teenage Mutant Ninja Turtles: Coming Out of Their Shells Tour 1990,  Unrated)
20
TMNT 2007,  PG)
21
Fun With Dick and Jane 2005,  PG-13)
22
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
23
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
24
The Mask 1994,  PG-13)
25
Once Bitten 1985,  PG-13)
26
How the Grinch Stole Christmas 2000,  PG)
27
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas 2001,  PG)
28
Liar Liar 1997,  PG-13)
29
Earth Girls Are Easy 1989,  PG)
30
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
31
Batman Forever 1995,  PG-13)
32
Me, Myself & Irene 2000,  R)
33
Vampirella 1996,  R)
34
Poison 2000,  R)
35
Hacks 2002,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments