My Favorite Movies


  Stewie34's Rating My Rating
1
Grandma's Boy 2006,  R)
Grandma's Boy
My Fav movie
2
The Waterboy 1998,  PG-13)
The Waterboy
One of Sandlers' Best Movies
3
The Longest Yard 2005,  PG-13)
4
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002,  PG-13)
Adam Sandler's Eight Crazy Nights
Best Animated movie
5
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
Awesome
6
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
Get Rich or Die Tryin'
that movie was hella good.
7
Scarface 1983,  R)
Scarface
Say hello to one of the best movies
8
Fight Club 1999,  R)
9
School of Rock 2003,  PG-13)
10
I, Robot 2004,  PG-13)
I, Robot
I, Think this awesome
11
Cinderella Man 2005,  PG-13)
Cinderella Man
Hella good movie
12
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
13
Back to the Future 1985,  PG)
Back to the Future
I love this Trilogy
14
Back to the Future Part II 1989,  PG)
15
Back to the Future Part III 1990,  PG)
Back to the Future Part III
The worst of the triolgy
16
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
17
Team America - World Police 2004,  R)
18
The Indian in the Cupboard 1995,  PG)
The Indian in the Cupboard
one ofmy fav when i was younger

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments