My Favorite Movies
| stevie44's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 4 |
American Pie 1999, R) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 8 |
Saw II 2005, R) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Saw III 2006, R) |
|
| 11 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 12 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 14 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 16 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 19 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 21 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |






















