My Favorite Movies


  steveo422's Rating My Rating
1
Clerks 1994,  R)
2
The Shining 1980,  R)
3
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
4
Children of the Corn 1984,  R)
5
V for Vendetta 2006,  R)
6
The Punisher 2004,  R)
7
A Clockwork Orange 1971,  R)
8
Orange County 2002,  PG-13)
9
Stephen King's The Shining (MINI-SERIES) 2003,  Unrated)
10
Full Metal Jacket 1987,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments