Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  stephywoods's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
7
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
8
Flightplan 2005,  PG-13)
9
The Pacifier 2005,  PG)
10
Epic Movie 2007,  PG-13)
11
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
12
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
13
Failure to Launch 2006,  PG-13)
14
Speed 1994,  R)
15
Speed 2 - Cruise Control 1997,  PG-13)
16
Little Miss Sunshine 2006,  R)
17
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
18
Bad Santa 2003,  R)
19
Bad Boys 1995,  R)
20
Bad Boys II 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments