Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  stephyns05's Rating My Rating
1
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
i luv this movie!! especially the part when seymour was singin his heart song!!
2
Eragon 2006,  PG)
Eragon
my favorite movie ever!!
3
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
sooooooooooooo funny..
4
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
The Benchwarmers
hilarious!!!
5
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
one of my favs!!!
6
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
one of my favs!!!
7
Material Girls 2006,  PG)
Material Girls
one of my favs!!!
8
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
luv'd it!!!
9
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
funny!!!
10
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
luv'd it!!!
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i can watch this movie over & over again & not get tired of it!!
12
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
Tim Burton's Corpse Bride
good!!!
13
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
13 Going on 30 (Suddenly 30)
i luv this movie!!!
14
Girls Just Want to Have Fun 1985,  PG)
Girls Just Want to Have Fun
it's an old movie but i like it.
15
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
good!!!
16
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
Napoleon Dynamite
it was so stupid that it's funny!!
17
Kicking & Screaming 2005,  PG)
Kicking & Screaming
funny but kinda physco.
18
A Bug's Life 1998,  G)
A Bug's Life
i luv it!!!
19
The Lion King 1994,  G)
The Lion King
i used 2 watch this all of the time when i was little!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments