My Favorite Movies


  1. stephsb1
  2. x.x stephs

Give list a short description

  stephsb1's Rating My Rating
1
Hairspray 2007,  PG)
2
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
3
Pretty Woman 1990,  R)
4
Erin Brockovich 2000,  R)
5
Runaway Bride 1999,  PG)
6
Sister Act 1992,  PG)
7
Sister Act 2: Back in the Habit 1993,  PG)
8
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
9
Stepmom 1998,  PG-13)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
Sahara 2005,  PG-13)
12
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
13
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
14
Cruel Intentions 1999,  R)
15
Grease 1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments