My Favorite Movies
| stephenba2003's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 4 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Superbad 2007, R) |
|
| 6 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 7 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 8 |
Zodiac 2007, R) |
|
| 9 |
Kickin' It Old Skool 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 13 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 14 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 15 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 16 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Condemned 2007, R) |
|
| 18 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 19 |
Friday the 13th 1980, R) |
|
| 20 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 21 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 22 |
Saw II 2005, R) |
|
| 23 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 24 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 25 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 26 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |


























