My Favorite Movies


  StephDagger's Rating My Rating
1
The Incredibles 2004,  PG)
2
Hitch 2005,  PG-13)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
4
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
5
School of Rock 2003,  PG-13)
6
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
i likeeeeeeeeeeeeeeeeeee
8
Kung Fu Panda 2008,  PG)
Kung Fu Panda
cool
9
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
10
Shrek 2 2004,  PG)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
12
50 First Dates 2004,  PG-13)
13
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
i luv this movie
14
The Ring 2002,  PG-13)
15
American Pie 1999,  R)
16
Spider-Man 2002,  PG-13)
17
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
i likeeeeeeeeeeeeeee

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments