My Favorite Movies
| Stephanieken's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Go Figure 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 4 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 8 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Elektra 2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 16 |
Searching for David's Heart 2004, Unrated) |
|
| 17 |
Footloose 1984, PG) |
|
| 18 |
A Walk to Remember 2002, PG) |


















