My Favorite Movies
HORROR
| stephamanda1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 2 |
Jeepers Creepers 2001, R) |
|
| 3 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 4 |
Phenomena (Creepers) 1984, R) |
|
| 5 |
Assault (In the Devil's Garden)(Satan's Playthings)(The Creepers)(Tower of Terror) 1970, R) |
|
| 6 |
Ancient Evil: Scream of the Mummy (Bram Stoker's Legend of the Mummy 2) 2000, R) |
|
| 7 |
Legend of the Mummy (Bram Stoker's The Mummy) 1997, R) |
|
| 8 |
My Mummy 2006, Unrated) |
|
| 9 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 10 |
Freddy VS Ghostbusters 2004, Unrated) |
|
| 11 |
Players 1979, PG) |











