My Favorite Movies


  steph2k62's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
4
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
5
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
6
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
7
Queen of the Damned 2002,  R)
8
Bring It On 2000,  PG-13)
9
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
10
Hot Fuzz 2006,  R)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
13
Garfield - The Movie 2004,  PG)
14
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
15
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
16
Scary Movie 2 2001,  R)
17
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
18
Scary Movie 2000,  R)
19
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
20
The Perfect Man 2005,  PG)
21
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
22
Peter Pan 2003,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments