My Favorite Movies
| steph101's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Rain Man 1988, R) |
|
| 3 |
Simon Birch 1998, PG) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 6 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Pay It Forward 2000, PG-13) |
|
| 9 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 10 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 16 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 17 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |

















