My Favorite Movies
| Stellbubbles's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 3 |
Cinderella II - Dreams Come True 2002, G) |
|
| 4 |
Cinderella III: A Twist in Time 2007, G) |
|
| 5 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 8 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 10 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 11 |
We Are Marshall 2006, PG) |
|
| 12 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 13 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 14 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 15 |
Grease 1978, PG) |
|
| 16 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 17 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |


















