My Favorite Movies
| steffanne's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Little Princess 1995, G) |
|
| 2 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 4 |
Slumdog Millionaire 2008, R) |
|
| 5 |
Unaccompanied Minors 2006, PG) |
|
| 6 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
August Rush 2007, PG) |
|
| 9 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 10 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 11 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Hide and Seek 2005, R) |
|
| 13 |
Penelope 2006, PG) |
|
| 14 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Trapped 2002, R) |
|
| 16 |
Hounddog 2007, R) |
















