My Favorite Movies


  stefansi's Rating My Rating
1
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
2
The Color Purple 1985,  PG-13)
The Color Purple
LOVE IT!!! LOVE IT!! LOVE IT!!!
3
Jurassic Park 1993,  PG-13)
4
The Usual Suspects 1995,  R)
5
The Matrix 1999,  R)
6
Coming to America 1988,  R)
7
Chicago 2002,  PG-13)
8
Billy Elliot 2001,  R)
9
As Good As It Gets 1997,  PG-13)
10
Little Shop of Horrors 1986,  PG-13)
11
The Godfather 1972,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments