My Favorite Movies
| stefanitsa92's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
House of Wax 1953, Unrated) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Phantom of the Opera 1989, R) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
Cry Wolf 2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Butterfly Effect 2 2006, R) |
|
| 8 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |










