Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  stealt's Rating My Rating
1
The X-Files - Fight the Future 1998,  PG-13)
2
The X-Files: I Want to Believe (The X Files 2) 2008,  PG-13)
3
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
best movie ever
4
The Matrix Revolutions 2003,  R)
5
The Matrix Reloaded 2003,  R)
6
Patch Adams 1998,  PG-13)
7
Philadelphia 1993,  PG-13)
8
21 2008,  PG-13)
9
The Thing 1982,  R)
10
I Am Sam 2001,  PG-13)
11
The Skeleton Key 2005,  PG-13)
12
The Godfather 1972,  R)
13
The Godfather, Part II 1974,  R)
14
The Godfather, Part III 1990,  R)
15
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
16
Dragonball Evolution 2009,  PG)
17
Superbad 2007,  R)
18
Sweet November 2001,  PG-13)
19
The Terminal 2004,  PG-13)
20
Rocky 1976,  PG)
21
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
I LOVE THE TWILIGHT SAGA! there I said it!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments