Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  starsakura's Rating My Rating
1
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
2
Underworld 2003,  R)
3
Underworld: Evolution 2006,  R)
4
Van Helsing 2004,  PG-13)
5
Interview with the Vampire 1994,  R)
6
V for Vendetta 2006,  R)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Wickedly cool movie, I can't wait for the second one to come out already! Woot Johnny Depp!
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
11
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments