My Favorite Movies


  Starforsaken's Rating My Rating
1
A Clockwork Orange 1971,  R)
2
Man on the Moon 1999,  R)
3
Snatch 2001,  R)
4
Irreversible 2002,  Unrated)
5
Clerks II 2006,  R)
6
Salo (Salò o le 120 giornate di Sodoma) 1979,  NC-17)
7
The Cook, the Thief, His Wife & Her Lover 1989,  NC-17)
8
The Silence of the Lambs 1991,  R)
9
Ex Drummer 2007,  Unrated)
10
Amores Perros 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments