My Favorite Movies


  starashz's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
2
Cruel Intentions 1999,  R)
Cruel Intentions
ryan philipe is sooo sexy!!!!
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
seen it. i lv chad michael maurray!
4
It's a Boy Girl Thing 2006,  PG-13)
5
Enchanted 2007,  PG)
6
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
7
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
seen it
really scary!!!!!!
8
Just My Luck 2006,  PG-13)
9
Aquamarine 2006,  PG)
Aquamarine
seen it. it surprisingly good
10
Little Man 2006,  PG-13)
11
Uptown Girls 2003,  PG-13)
Uptown Girls
seen it ,gd
12
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
seen it
alright
13
Scary Movie 2000,  R)
14
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
seen it
15
The Grudge 2 2006,  PG-13)
16
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
17
Hoboken Hollow 2005,  Unrated)
Hoboken Hollow
seen it. very gory
18
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
dissapointing, actors don`t fit the characters.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments