My Favorite Movies


  starahope's Rating My Rating
1
The Crow - Wicked Prayer 2005,  R)
2
The Crow 1994,  R)
3
Cry Wolf 2005,  PG-13)
4
From Hell 2001,  R)
5
Urban Legends: Bloody Mary 2005,  R)
6
Fantastic Four 2005,  PG-13)
7
Beetlejuice 1988,  PG)
8
Disturbing Behavior 1998,  R)
9
The Faculty 1998,  R)
10
Teaching Mrs. Tingle 1999,  PG-13)
11
Boogeyman 2005,  PG-13)
12
Darkness Falls 2003,  PG-13)
13
Urban Legend 1998,  R)
Urban Legend
man u just gotta gove all the actors in this movie
14
28 Days 2000,  PG-13)
28 Days
this movie is soooo funny i love sandra bullock shes a great actor
15
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
Catch Me If You Can
i loved this movie the best bit is that its a true story
16
American History X 1998,  R)
17
Go 1999,  R)
Go
i love this movie its so funny and random

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments