My Favorite Movies


  stacey929's Rating My Rating
1
The Goonies 1985,  PG)
The Goonies
funny as
2
The Lion King 1994,  G)
The Lion King
cry evri tym
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
cry from strt till finish.(just coz a no wats gonna happen lol) luv this film.
4
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
Add a review (optional)...
5
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998,  G)
The Lion King 2 - Simba's Pride
not as gud as the first but still brill
6
Running on Empty 1988,  PG-13)
Running on Empty
awsum
7
Stand by Me 1986,  R)
Stand by Me
belta film
8
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
hillarious
9
Scream 1996,  R)
Scream
great film
10
Scream 2 1997,  R)
Scream 2
not as gud as the first nnd third. still gud tho
11
Scream 3 2000,  R)
Scream 3
not as gud as the first. belta film.
12
3000 Miles to Graceland 2001,  R)
3000 Miles to Graceland
absolutli nuts lol.
13
Fools Rush In 1997,  PG-13)
Fools Rush In
aaaw. gotta luv a gud rom-com
14
The Ron Clark Story (The Triumph) 2006,  PG)
The Ron Clark Story (The Triumph)
aaw its ded sad but gud
15
Three to Tango 1999,  PG-13)
Three to Tango
great film.
16
Serving Sara 2002,  PG-13)
Serving Sara
gud film. worth watching

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments