My Favorite Movies
| ssvegeta20's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
C.R.A.Z.Y. (Crazy) 2005, R) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 4 |
American History X 1998, R) |
|
| 5 |
Equilibrium 2002, R) |
|
| 6 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 7 |
The Truman Show 1998, PG) |
|
| 8 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 9 |
Track Down 2000, R) |
|
| 10 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 11 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 12 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 13 |
The Exorcism of Emily Rose 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Constantine 2005, R) |
|
| 15 |
Confessions of a Dangerous Mind 2002, R) |















