My Favorite Movies


  ssoloo's Rating My Rating
1
The Matrix 1999,  R)
2
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981,  PG)
3
Indiana Jones and the Last Crusade 1989,  PG-13)
4
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984,  PG)
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
6
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
7
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
8
Superman Returns 2006,  PG-13)
9
The Lion King 1994,  G)
10
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
The Twilight Saga: New Moon
oops
11
Babies 2010,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments