My Favorite Movies


  ssddme's Rating My Rating
1
Eddie Izzard - Circle 2000,  Unrated)
Eddie Izzard - Circle
oh man this one was funny haha
2
Eddie Izzard - Dress to Kill 1999,  Unrated)
Eddie Izzard - Dress to Kill
haha he is halarious
3
Ocean's Thirteen 2007,  PG-13)
4
Seed Of Chucky 2004,  R)
Seed Of Chucky
ok well i thought this movie was fuckin halarious...
5
The Hills Have Eyes 2006,  R)
The Hills Have Eyes
ok i loved this movie...it was gory but see i like to get scared and i like to see scary/gory movies they excite me...
6
The Criminal 2000,  R)
7
Eddie Izzard: Sexie 2003,  Unrated)
8
Eddie Izzard - Glorious 1997,  Unrated)
9
Eddie Izzard - Definite Article 1996,  Unrated)
Eddie Izzard - Definite Article
haha this was funny.
10
Eddie Izzard: Live at the Ambassadors 1993,  Unrated)
11
Eddie Izzard - Unrepeatable 1994,  Unrated)
12
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
My Super Ex-Girlfriend
its an ok movie, some parts are halarious.
13
Date Movie 2006,  PG-13)
14
Norbit 2007,  PG-13)
15
Igor 2008,  PG)
16
Dirty Deeds 2005,  PG-13)
17
50 First Dates 2004,  PG-13)
18
I Got the Hook-Up Comedy Jam 2003,  Unrated)
19
Valkyrie 2008,  PG-13)
20
Night at the Museum 2006,  PG)
Night at the Museum
omg this movie was so halarious i laughed so much...it was great i cant wait for it to come out on dvd
21
The Cat's Meow 2001,  PG-13)
22
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
good
23
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
i like this movie cause i want to race but it was good
24
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
25
The Other Side 2010,  Unrated)
26
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
27
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
Pearl Harbor
i loved this movie i cried when Danny died near the end i was so sad...Danny is hot but this movie is really good i recomend this movie if your into action and love movie....and drama....it is really goood i love it ....
28
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
29
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
30
Grease 1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments