My Favorite Movies
| squeak2145's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 2 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Happily N'ever After 2006, PG) |
|
| 15 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 16 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 17 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 18 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 19 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 21 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 22 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 23 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 24 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 25 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 26 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 27 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 28 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 29 |
Wedding Crashers 2005, R) |





























