Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  squatty1981's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
Finding Nemo 2003,  G)
3
A Walk to Remember 2002,  PG)
4
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
9
Saw 2004,  R)
10
Grease 1978,  PG)
11
The Longest Yard 2005,  PG-13)
12
50 First Dates 2004,  PG-13)
13
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
14
Click 2006,  PG-13)
15
Happy Feet 2006,  PG)
16
Gladiator 2000,  R)
17
Shrek 2001,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments