My Favorite Movies


  spy121us's Rating My Rating
1
Batman 1989,  PG-13)
2
Batman 2002,  Unrated)
3
Batman Begins 2005,  PG-13)
4
Batman (1966) ,  Unrated)
5
Batman Returns 1992,  PG-13)
6
Batman & Robin 1997,  PG-13)
7
Batman Forever 1995,  PG-13)
Batman Forever
VERY COOL BATMAN MOVIE
8
Batman: The Movie 1966,  PG)
9
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978,  Unrated)
10
The Neverending Story 1984,  PG)
11
The Neverending Story II: The Next Chapter 1990,  PG)
12
The NeverEnding Story III - Escape From Fantasia 1994,  G)
13
Tales from the NeverEnding Story - The Gift 2001,  Unrated)
14
The Super Mario Bros. 1993,  PG)
15
Super Mario Bros - Mario Mania! 2004,  Unrated)
16
Super Mario Bros. - Mario's Movie Madness 2005,  Unrated)
17
Super Mario Brothers:King Koopa 2003,  G)
18
Back to the Future 1985,  PG)
19
Back to the Future Part II 1989,  PG)
Back to the Future Part II
AWSOME TIME EXPERIENCE
20
Back to the Future Part III 1990,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments