Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SprtsChc79's Rating My Rating
1
Con Air 1997,  R)
2
High School Musical 2006,  G)
3
Rent 2005,  PG-13)
4
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
5
Cars 2006,  G)
Cars
Gotta Love Mater
6
Shallow Hal 2001,  PG-13)
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
Welcome to the Dollhouse 1995,  R)
9
Paparazzi 2004,  PG-13)
10
Over the Hedge 2006,  PG)
11
Chicken Run 2000,  G)
12
Chicken Little 2005,  G)
13
Sometimes They Come Back 1991,  R)
Sometimes They Come Back
I thought this was the best Stephen King Movie
14
Prom Night 2008,  PG-13)
Prom Night
I Really Enjoyed This Movie, It Kinda Scared Me A Bit
15
Hatchet 2006,  R)
Hatchet
It Was Good It Kinda Scared Me A Bit But A Crappy Ending

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments