My Favorite Movies


  sportysmith05's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
it was more than awesome !!!!!
2
Material Girls 2006,  PG)
Material Girls
i love the thing that their sisters
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
AWESOME !
4
Stick It 2006,  PG)
Stick It
loved It !!
5
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
amanda bynes was halarious
6
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
The first one was awesome,but this one was amazing...i luv how there more drama
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
it was awesome
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
i love the whole theme of pirates
10
Garfield - The Movie 2004,  PG)
11
Fantastic Four 2005,  PG-13)
12
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
good movie !!
13
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments