Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sportygirl94's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
"Ello Poppit" I love pirates.
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
My fave one.
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
Good. Pry fave HP.
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
9
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
You dudes kick butt!
12
The Bourne Ultimatum 2007,  PG-13)
13
The Bourne Supremacy 2004,  PG-13)
14
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
15
Enchanted 2007,  PG)
16
Twilight 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments