Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. sportygirl718
  2. ♥LeNa_...

my FAV movies!!!!!!

  sportygirl718's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
2nd best movie
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
3rd best movie
4
Love Comes Softly 2003,  Unrated)
Love Comes Softly
the start of a classic western movie series!!!!!!!!
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
a story of true romance
6
Twilight 2008,  PG-13)
7
Aliens 1986,  R)
8
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
luv tom cruise
9
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
the best star wars movie evr
10
Jaws 1975,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments