My Favorite Movies
| spoonfingers's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Lake Placid 1999, R) |
|
| 3 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 4 |
American Pie 1999, R) |
|
| 5 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 6 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 7 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 8 |
American Psycho II: All American Girl 2002, R) |
|
| 9 |
Wet Hot American Summer 2001, R) |
|
| 10 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 11 |
Creature from the Black Lagoon 1954, Unrated) |











