My Favorite Movies
my fav movies (u cant help but like them too)
| spikesact's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 4 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |
|
| 5 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 6 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Angels & Demons 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Underworld: The Rise of the Lycans 2009, R) |
|
| 9 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 10 |
Underworld 2003, R) |
|
| 11 |
Blood: The Last Vampire 2009, R) |
|
| 12 |
Dragonball Evolution 2009, PG) |
|
| 13 |
DragonBall: The Magic Begins 1993, Unrated) |













