My Favorite Movies
| spideyex's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Incredible Hulk 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Robot Chicken: Star Wars 2007, Unrated) |
|
| 5 |
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981, PG) |
|
| 6 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 7 |
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984, PG) |
|
| 8 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 9 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Evil Dead 2 1987, R) |
|
| 13 |
The Evil Dead 1981, R) |
|
| 14 |
Army of Darkness 1993, R) |














