Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. speedy221
  2. spencer

Star Wars , Lord Of The Rings , James Bond trilogys and Sahara and many more

  speedy221's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
good movie
2
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
good movie
3
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
sweet movie
4
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
Star Wars: Episode IV - A New Hope
very good
5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
very good
6
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
very good
7
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
pritty good movie
8
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
good movie
9
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
very good
10
Sahara 2005,  PG-13)
Sahara
really good movie pritty funny too
11
Doom 2005,  R)
Doom
very good movie lots of action

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments