My Favorite Movies


  Speeddemon32q's Rating My Rating
1
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
2
Spider-Man 2002,  PG-13)
3
X-Men 2000,  PG-13)
4
Batman Begins 2005,  PG-13)
Batman Begins
OMG i love this movie!!!! Usually I hate anything to do with DC comics but they did a really good job on this one.
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
OMG i'm in love with this movie
6
The Island 2005,  PG-13)
The Island
I LOVE THIS MOVIE!
7
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
8
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
poo. Not nearly as good as the first two...booo why did they have to take Brian Singer away?????
9
Casino Royale 2006,  PG-13)
Casino Royale
I loved this movie!!! GREAT GREAT MOVIE!
10
Minority Report 2002,  PG-13)
Minority Report
OMG ONE OF THE BEST MOVIES EVER!!!
11
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
This was an awesome movie! I loved it! They did a pretty good job of making it like the comic book.
12
The Illusionist 2006,  PG-13)
The Illusionist
OMG this was an amazing movie! it's a must see!
13
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
14
The Prestige 2006,  PG-13)
The Prestige
amazing movie.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments