My Favorite Movies
| spartans1988's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Flywheel 2003, Unrated) |
|
| 2 |
Facing the Giants 2006, PG) |
|
| 3 |
The Nativity Story 2006, PG) |
|
| 4 |
Truly, Madly, Deeply 1991, PG) |
|
| 5 |
Benny & Joon 1993, PG) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 8 |
Stuart Little 1999, PG) |
|
| 9 |
Stuart Little 2 2002, PG) |
|
| 10 |
The Little Rascals 1994, PG) |
|
| 11 |
Mary Poppins 1964, G) |
|
| 12 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Santa Clause 1994, PG) |
|
| 14 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002, G) |
|
| 15 |
Soul Plane 2004, R) |















