My Favorite Movies
| spartanix1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Another Cinderella Story 2008, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 2011, PG-13) |
|
| 10 |
Princess Protection Program 2009, G) |
|
| 11 |
Wizards of Waverly Place The Movie 2009, Unrated) |
|
| 12 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008, G) |
|
| 13 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |













