My Favorite Movies


  sparkym1972's Rating My Rating
1
Sixteen Candles 1984,  PG)
Sixteen Candles
omg funniest movie! luv it!
2
Highlander - Endgame 2000,  R)
Highlander - Endgame
Droolllllllllllll, Adrian Paul is the hottest man alive!
3
While You Were Sleeping 1995,  PG)
4
Blade 1998,  R)
5
Blade II 2002,  R)
Blade II
luv the series
6
Blade: Trinity 2004,  R)
7
National Lampoon's Christmas Vacation 1989,  PG-13)
8
National Lampoon's European Vacation 1985,  PG-13)
9
National Lampoon's Vacation 1983,  R)
10
Vegas Vacation 1997,  PG)
11
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002,  R)
12
Underworld: The Rise of the Lycans 2009,  R)
Underworld: The Rise of the Lycans
excellent! Cant wait for another! what a trilogy!
13
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
just as good as the 1st!
14
Underworld 2003,  R)
15
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
The Twilight Saga: New Moon
AWESOME!!!!! Cant wait for the next.
16
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
omg so good cant wait for the next one!
17
The Twilight Saga: Eclipse 2010,  PG-13)
The Twilight Saga: Eclipse
OMG! THE BEST ONE YET!!!! CANT WAIT FOR THE NEXT ONE!
18
Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1 2011,  PG-13)
Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1
awesome! cant wait to see #2

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments