My Favorite Movies
| sparky20091's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Reaping 2007, R) |
|
| 2 |
A Fish Called Wanda 1988, R) |
|
| 3 |
Monty Python's The Meaning of Life 1983, R) |
|
| 4 |
Michael Palin: New Europe (MINI-SERIES) 2007, Unrated) |
|
| 5 |
Fierce Creatures 1997, PG-13) |
|
| 6 |
The Devil's Mercy 2007, Unrated) |
|
| 7 |
Angie 1994, R) |
|
| 8 |
Stuck 2007, R) |
|
| 9 |
Devil's Mercy 2007, Unrated) |
|
| 10 |
Nothing Personal 2009, Unrated) |










