My Favorite Movies


  sparky12's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
Rocky 1976,  PG)
3
Rocky V 1990,  PG-13)
4
Rocky IV 1985,  PG)
5
Rocky III 1982,  PG)
6
Rocky II 1979,  PG)
7
Coach Carter 2005,  PG-13)
8
The Notebook 2004,  PG-13)
9
Remember the Titans 2000,  PG)
10
A Walk to Remember 2002,  PG)
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments