Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  span92's Rating My Rating
1
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
fantaaaaaaastic movie...luved it........
2
The Little Rascals 1994,  PG)
The Little Rascals
gud movie 4 movie luvers.........
3
Speed 1994,  R)
Speed
as per to its name........
4
Independence Day 1996,  PG-13)
Independence Day
rockin movie..........
5
Honey, I Shrunk the Kids 1989,  PG)
Honey, I Shrunk the Kids
dis is a gr8 movie........
6
Flubber 1997,  PG)
7
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
fabulous n fantastic movie...........
8
High School Musical 2 2007,  G)
9
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
10
The Cheetah Girls 2 2006,  G)
11
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
12
Freaky Friday 2003,  PG)
13
The Perfect Man 2005,  PG)
14
Agent Cody Banks 2003,  PG)
Agent Cody Banks
id say u shud watch dis..........
15
Agent Cody Banks 2 - Destination London 2004,  PG)
16
Raise Your Voice 2004,  PG)
17
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
18
Baby Geniuses 1999,  PG)
Baby Geniuses
gr8 movie.........
19
Superbabies: Baby Geniuses 2 2004,  PG)
20
Chak De! India 2007,  Unrated)
Chak De! India
cmon chak de!!!!!!
superb movie i can tell u.......
21
Mr. Bean's Holiday 2007,  G)
Mr. Bean's Holiday
i wanna watch it........
22
Fanaa 2006,  Unrated)
23
Bommarillu 2006,  Unrated)
Bommarillu
gud movie.....
24
Lakshyam 2007,  Unrated)
25
Chain Reaction 1996,  PG-13)
26
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
27
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
28
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
The Lizzie McGuire Movie
a lovely movie..........
29
Cadet Kelly 2002,  Unrated)
30
Material Girls 2006,  PG)
31
Ice Princess 2005,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments