My Favorite Movies


  soyboricua's Rating My Rating
1
The Godfather 1972,  R)
2
The Godfather, Part II 1974,  R)
3
The Godfather, Part III 1990,  R)
4
Transporter 2 2005,  PG-13)
5
The Transporter 2002,  PG-13)
6
Annapolis 2006,  PG-13)
7
Inside Man 2006,  R)
8
The Flight of the Intruder 1990,  PG-13)
9
Mystic River 2003,  R)
10
Stand by Me 1986,  R)
11
Walking Tall 2004,  PG-13)
Walking Tall
It took away from the original true story but it is a good movie.
12
Madagascar 2005,  PG)
13
Over the Hedge 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments