My Favorite Movies
| SoubiAgatsuma's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 5 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 7 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 8 |
Sailor Moon S 2004, Unrated) |
|
| 9 |
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Sailor Moon S 2001, Unrated) |
|
| 12 |
Sailor Moon SuperS 2002, Unrated) |
|
| 13 |
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole 1995, Unrated) |













